banner

O firmie

W 1981 roku Antoni Nowak, mój ojciec, rozpoczął działalność gospodarczą związaną z naprawą samochodów. Początkowo była to typowa działalność jednoosobowa prowadzona w niewielkim warsztacie z jednym stanowiskiem naprawczym. Specyfika rynku samochodowego lat 80 sprawiła, iż naszymi głównymi Klientami byli posiadacze Fiatów 126p, czyli popularnych „Maluchów”, Fiatów 125, Polonezów, Syren. Zdarzały się również Zaporożce, Skody i samochody dostawcze typu Nysa, Żuk, czyli „perełki” tamtych lat. W związku z ograniczoną dostępnością części zamiennych często konieczna była ich regeneracja, co sprawiło, iż ojciec zaczął wyposażać swój warsztat w coraz to nowsze narzędzia i urządzenia, które umożliwiały mu skuteczną naprawę aut. Lata 90 to czas licznych inwestycji, zatrudnienia pracowników i rozbudowy warsztatu. Wraz ze wzrostem liczby Klientów, wzrosło zapotrzebowanie na kolejne stanowiska pracy, narzędzia, urządzania. Od samego początku niezwykle istotnym było dla nas nie tylko podążanie za wymaganiami rynku, ale przede wszystkim planowanie przyszłościowe i zgodnie z tym odpowiednie doposażenie warsztatu. Od 2008 roku firmę prowadzę ja i staram się kontynuować dzieło mego ojca. W chwili obecnej mamy 5 stanowisk naprawczych w pełni wyposażonych w nowoczesny sprzęt, zatrudniamy wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników, kształcimy uczniów w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Od niedawna rozszerzyliśmy swoją działalność o wypożyczalnię samochodów.

Jak widać, przez ostatnie 32 lata wiele się zmieniło, jednak jedno pozostaje niezmienne, a jest to nasza filozofia działania, która zakłada, że najważniejszy jest Klient, jego bezpieczeństwo i zadowolenie z naszych usług. Tym samym staramy się wykonywać swoją pracę profesjonalnie, bezbłędnie, z poszanowaniem powierzonego mienia Klienta oraz za rozsądną cenę.

W tym celu rozpoczęliśmy współpracę z czołowymi dostawcami części zamiennych aby mieli Państwo wybór zarówno pod względem producentów jak i poziomu cen, kształcimy nasze kadry aby być na bieżąco z nowinkami motoryzacyjnymi oraz niezmiennie inwestujemy w wyposażenie warsztatu.

Dziękujemy za zaufanie, dotychczasową współpracę i zapraszamy do dalszej

Marek Nowak

Właściciel

Nasz adres:

Mechanika i Diagnostyka Pojazdowa
Handel Artykułami Przemysłowymi

ul. Szkolna 20, 46-043 Dylaki

tel. 77 465 10 86
e-mail: mechanikanowak@wp.pl

Wypożyczalnia samochodów oraz warsztat samochodowy zaprasza klientów następujących miejscowości:

Opole, Ozimek, Zawadzkie, Bierdzany, Dylaki, Dobrodzień, Bierdzany, Olesno, Kluczbork, Strzelce opolskie, Turawa, Biestrzynnik, Kadłub Turawski, Kotórz Mały, Kotórz Wielki, Jełowa, Szczedrzyk, Grodziec, Krasiejów, Antoniów, Dębska Kuźnia, Zębowice, Knieja, Radawie, Ligota Turawska, Zakrzów Turawski, Knieja, Pustków, Rzedów, Osowiec, Węgry, Zawada, Lędziny, Chrząstowice, Myslina